Реабілітолог, фізичний терапевт
Миронюк Д.Б., ФОП
Костополь, Ровненская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Вітаю. Запрошую приєднатись в команду спеціаліста фізичної терапії та реабілітації.Вимоги : - освіта (вища, середня-спеціальна)- знання основ анатомії, кінезіології- досвід роботи з пацієнтами з порушеннями опорно-рухового апарату,Умови роботи : - Гнучкий графік 3 дні в тиждень (пн, ср, пт)- Робота за попереднім записомОбов’язки : - проведення занять ЛФК для пацієнтів з порушеннями опорно-рухового апарату- Відновлення після спортивних травм, післяопераційних станів- Проведення для вагітних, дітей- Проведення занять з корекції сколіозу у діток, відновлення порушень постави- Відновлення болю у період реабілітації за програмою узгодженою з лікарем- Ведення медичної документаціїЯкщо Ви володієте навичками мануальної терапії, кінезотерапії великий плюс для Вас та пріоритет для нас.

Частково буде проведено навчання для лікування патологій м’язевої системи, нервового апарату, реабілітації після травматичних та інш.

пошкодженьЯкщо маєте досвід роботи з кінезотерапією, досвід або навчання у лікуванні вищевказаних патологій готовий обговорити зручні фінансові умови, щоб робота приносила радість та бажання розвиватись.

1 р / рік оплата курсів навчання у будь-якому напрямку (після 6 міс / роботи)Також розглядаюч кандидатів з м. Рівне для неповної зайнятості.

Робота в команді для досягнення результату у наших пацієнтів.Чекаю Вашого резюме.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява