Фахівець контакт-центру зі знанням французької та англійської мов
Arce
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Ми відкриваємо вакансію в американський проект на позицію Customer Support Representative French language віддалено або в офісі та запрошуємо в команду активних і позитивних кандидатів, що хочуть створювати гарний customer experience та допомагати людям з різних куточків світу знаходити відповіді на запитання щодо нашого сервісу оренди електроскутерів та велосипедів.

 • Приєднуйтесь і відправте нам своє резюме англійською мовою, вказавши свої основні work achievements.При відборі кандидатів на позицію Customer Support Representative French language ми звертаємо увагу : Hard-skills : - Володіння письмовою та розмовною французською мовою на рівні B1 / B2;
 • Досвід роботи в онлайн-чатах / тех. підтримці буде перевагою;- Вміння швидко реагувати на запити;- Досвідчений користувач ПК.
 • Soft-skills : - Багатозадачність, гнучкість;- Стресостійкість та адаптивність;- Клієнтоорієнтованість та сервісність.Що буде робити Customer Support Representative : - Підтримувати користувачів в режимі вхідних чатів / дзвінків / листів;
 • Розуміти запитання клієнта та знаходити правильну відповідь;- Фіксувати тему звернення клієнта та передавати запит до інших підрозділів, якщо треба.
 • У нас Ви отримаєте : - Роботу віддалено! або за бажанням в офісі;- Доброзичливий, професійний колектив;- Спілкування з носіями мови кожен день;
 • Оплачене навчання;- Гнучкий графік;- Конкурентна зп;- Офіційне працевлаштування.Приєднуйтесь до нашої команди, як Customer Support Representative, прокачуй свою іноземну, надавай якісну та професійну підтримку клієнтам в усіх куточках світу.Чекаємо на Ваше резюме!
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява