Бухгалтер
Головбух, аутсорсингова компанія, ТОВ
Чернигов, Ukraine
1 днів тому
source : find-job.com.ua

У зв’язку з розширенням штату, аутсорсингова компанія запрошує фахівця з ведення бухгалтерського обліку малих підприємств та / або ФОП.

Вимоги : Знання Податкового кодексу, бухгалтерського обліку на малому підприємстві та / або у ФОП, знання 1-С 7.7 та / або 1 С8.

На співбесіді і тестуванні визначається початковий рівень підготовки (досвіду) фахівця і пропонується робота, відповідно кваліфікації, з відповідною заробітною платою, з подальшою ліквідацією прогалин в знаннях і з перспективою росту по мірі накопичення досвіду.

Переваги роботи в нашій компанії :

 • вивчення тонкощів бухобліку всіх систем оподаткування в різних галузях економіки, можливість професійного росту і підвищення з / п;
 • гарантована наявність обсягу роботи, що виключає звільнення, скорочення штату або несвоєчасне отримання заробітної плати;
 • структурований підхід до роботи, що дозволяє виконувати робочі функції в середньому темпі без форс-мажорів;
 • грандіозний досвід, який неможливо отримати, працюючи бухгалтером на підприємстві;
 • при виникненні складних питань діє командний принцип рішення, в колі колег ви завжди отримаєте підтримку і ніколине залишитеся наодинці з проблемами, що виникають через недосконале законодавство;
 • дотримання графіка робочого часу (з 9-00 до 17-00), вихідних та святкових;
 • сприятливий клімат в колективі, шанобливе ставлення клієнтів, турбота від керівництва, комфортний офіс з обладнаним робочим місцем і наявністю всієї необхідної техніки в центрі міста.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява