Інженер ВК
UVT group
Киев, Киев
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

UVT GROUP МИ ПРОЕКТУЄМО ДЛЯ КРАЩОГО ЖИТТЯ Україна це інноваційний центр технологій будівництва. Наша команда працює з компаніями із США, Великобританії, Європи, Африки і України.

По мірі того, як змінюються світові торгові моделі та технології, ми впроваджуємо їх у свої проекти. Цифрове будівництво формує нові можливості для міжнародного партнерства.

Компанія UVT GROUP є лідером ринку України по впровадженню цифрових технологій в проектуванні та будівництві. Наші проекти і компанія відмічені в міжнародних архітектурних конкурсах і серед активних учасників ринку.

На зараз ми виконуємо об’єкти вищої категорії складності в архітектурі, інженерії та дизайні інтер’єрів. Вимоги до кандидата : Досвід роботи з PDF файлами в продуктах Adobe Acrobat або аналогах Досвід роботи в системах вентиляції, опалення, теплопостачання Уміння розраховувати системи Знання ДБН Уміння працювати в розрахункових програмах Основні задачі : Робота в програмному комплексі Revit : Створення і оформлення креслень 3D моделювання інженерних систем Робота в програмному комплексі Navisworks : Перевірка і координування 3D моделей, що надходять від усіх учасників проектування Пошук і усунення колізій (перетинів) Робота в програмному комплексі AutoCAD Ключові компетенції : Бажання розвиватися в ВІМ-технологіях Аналітичний склад мислення Здатність до нешаблонного мислення та аналізу Системний підхід до рішення задач та планування роботи Вміння працювати в команді Готовність до навантажень Бажання розвиватися і брати відповідальність на себе Буде перевагою : знання англійської мови на рівні А2 - Б1 (розуміння проєктної документації) Ми пропонуємо Цікава робота в команді професіоналів Конкурентну та своєчасну заробітну плату Графік роботи з 09 : 00 до 18 : 00 Комфортний офіс (в п’яти хвилинах від ст.

метро Чернігівська) Офіційне працевлаштування Чекаємо на Вас у нашій успішній та прогресивній команді. Надсилайте своє резюме з бажаним розміром заробітної плати та портфоліо на електронну адресу.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява