Менеджер з продажу
Гетьман, холдинг охоронних підприємств, ТОВ
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

В охоронний холдинг Гетьман розшукується менеджер із продажу. Ні аккаунт, ні менеджер з ведення чинних клієнтів агенції, а саме продавець! Так, знайти такого спеціаліста непросто! Але ми знаємо ти є та шукаєш ту компанію, де зможеш реалізувати свій потенціал!Зі свого боку ми готові дати тобі : 1.

Облаштоване робоче місце у затишному офісі2. Стабільний та своєчасно виплачуваний оклад3. Змінну складову доходу від прибутку за твоїми проектами, сума виплати не обмежена (!)4.

Клієнтську базу раніше опрацьованих клієнтів, які потребують послуг Холдингу5. Широкий спектр рекламних продуктів та послуг, які клієнт може отримати від нас, та залишитися задоволеною якістю, термінами та цінами6.

Проведення навчання за запропонованими нами продуктами та послугамиТвої обов’язки : - Залучати нових клієнтів у холдинг, виявляти їх потреби, продавати продукти та послуги Холдингу- Виконувати та перевиконувати плани з продажу- Контролювати свої проекти у процесі їх реалізації- Налагоджувати довгострокові відносини із клієнтами- Регулярно проводити зустрічі із клієнтами- У простій формі звітувати про виконану роботуНаші вимоги : - Бажано мати досвід роботи у продажах- Вітається наявність робочих контактів, своєї клієнтської бази- Необхідні комунікативні навички,- легке сприйняття нової інформації,- уміння працювати в режимі багатозадачності,- бажання постійно зростати як у фінансовому, так і в професійному плані.

Умови : - Оформлення після терміну випробування.- Оклад на випробувальний термін (2 місяці), також після проходження випробувального терміну- Щомісячний % від прибутку за особистими проектами- Робота в комфортному офісі, зі смачною корпоративною італійською кавою.

Ключові навички : - Продажі- Командна праця- Клієнтоорієнтованість Контактна інформація Руслана 0931649605

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява