Провідний інженер з експлуатації об'єктів нерухомості
Сильпо, сеть супермаркетов
Одесса, Одесская область
23 годин тому
source : Jobs.org.ua

Керівники в наших супермаркетах амбітні, але дуже людяні. Вони ставлять зрозумілі цілі й справедливо контролюють їхні досягнення.

 • Приєднуйтесь! Вашими основними обов’язками будуть : Контроль роботи підрядних організацій; Контроль та організація будівельних та ремонтних робіт;
 • Ведення комунальних платежів. Для роботи вам знадобляться : Вища освіта; Успішний досвід роботи від 2-х років на аналогічній посаді;
 • Наявність особистого авто; Вміння керувати командою; Розуміння операційних процесів у супермаркеті; Активна життєва позиція, прагнення досягати високих результатів.

  Приєднуйтесь до команди та : Розраховуйте на нас. Стабільна зарплата та офіційне працевлаштування. Вливайтеся миттєво. Допомога колег і керівників у адаптації новачків.

  Пишайтеся роботою. Кар'єра в компанії, що входить до ТОП-ритейлерів України. Всебічно розвивайтеся. Різноманітні тренінги, пільги на вивчення іноземної мови або відвідування спортивних закладів.

  Спілкуйтеся вільно, пропонуйте сміливо. Відкрита лінія для важливих питань, екологічних та інноваційних ідей працівників.

  Розважайтеся на роботі. Захопливі розваги, мотиваційні програми та конкурси. Отже, надсилайте резюме! З повагою, HR-команда Сільпо

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява