Project Manager
seoprofy.ua
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

SeoProfy динамічна топова компанія з 12-річним досвідом пошукового просування (SEO), з яких 10 років досвіду просування на західних ринках (США, Канада, Австралія, країни Європи).

SeoProfy - це концентрація сильних експертів різних сфер в одній команді. Проекти компанії в високококурентних нішах під бурж, іноді з екзотичним гео.

Зараз ми в активній фазі співпраці з клієтами західного ринку і нам для досягнення своїх бізнес задач на 2021 р. Потрібен в команду мультизадачний, гнучкий, проактивний Project Manager з досвідом в клієнтському SEO та відмінними навичками Time Management.

Наш ідеальний Project Manager з високою клієноорієнтованістю, вмінням визначати та управляти очікуваннями клієнта, підлаштовуватись під ту чи іншу ситуацію та видавати високий результат.

Познайомились, тепер давайте по порядку що ми пропонуємо та на кого очікуємо в нашій команді. У нас є такі важливі для багатьох штуки, як гібридний графік роботи : можна іноді працювати вдома, гнучкий графік, позитивна атмосфера в офісі, адекватне навантаження, відсутність бюрократичних процесів та овертаймів.

Серед колег, які приймають управлінські рішення тільки CEO, COO, HRD - що прискорює всі корпоративні процеси та дозволяє бути мега клієнтоорієнтованою компанією.

Наш СЕО - просто вогонь, відомий спікер та блогер. Клієнти - адекватні європейці, а ми - молода / сучасна тімка працюємо в здорових спокійних умовах праці.

Зона відповідальності : якісне управління проектами : формування завдань по проекту визначення точок зростання проекту і формування стратегії просування проектів спільно з seo- спеціалістом робота з завданнями : планування, постановка, обговорення, контроль проміжних результатів і постановка очікуваних результатів клієнтам в термін робота з проектною документацією, ведення детальних статусів за завданнями в Google sheets підготовка щомісячних, квартальних планів робіт по проекту спільно з seo фахівцем підготовка щомісячних, квартальних, річних звітів за проектами підготовка необхідних документів по проекту : рахунок, акти, звіти до актів, ін.

за допомогою CRM, все максимально автоматизовано) якісна і своєчасна комунікація із клієнтами робота по утриманню клієнта і розвитку лояльності до компанії надання документації та результатів за проектом в термін контроль реалізації та управління бюджетом проекту подача необхідної звітності керівнику відділу / керівництву компанії масштабування проектів : апсейли Що необхідно мати або яким бути : мати успішний досвід PМ в клієнтському SEO від 2х років навички стратегічного планування та вміння дивитися / оцінювати проект зі сторони вміння знаходити компромісні рішення, які будуть враховувати побажання всіх сторін високий рівень грамотності як в письмовій, так і в усній комунікації позитивне мислення, people management вміння формувати звіти з упором на метрики, результат, робити висновки по результату самостійність, вміння брати на себе відповідальність та приймати рішення майстер плануваня та тайм-менеджменту Google Analytics, Search Console, Ahrefs просунуте володіння З турботою про SeoProfy-команду, компанія надає : Співробітництво та наставництво команди Віктора Карпенка - найкращого SEOProfy на ринку Графік роботи за унікальною системою.

Ми надаємо вам на вибір форму співробітництва : як вам зручніше або вдома або в офісі. Восьмигодинний робочий день з дуже гнучким графіком роботи : пн.

 • пт. (старт з 8 : 00 - 11 : 00 до 16 : 00 - 19 : 00) Просторий та комфортно облаштований офіс зі зручним розташуванням біля ст.
 • м. Лівобережна Справедливу систему KPI (прозора система бонусів) Оплачувані відпускні, лікарняні (без надання лікарняного листа) Прогресивний стиль менеджменту із західно-орієнтованим мисленням (у нас всі співробітники мають рівні права, а керівник - це в першу чергу колега та наставник.

 • Професійне зростання - це абсолютно реальна можливість в SeoProfy team. А наша школа дуже цінується на ринку праці) Насичене корпоративне життя (ігрові розваги, яскраві масштабні тематичні заходи - лише частина від наших крутих івентів, щойно повернулися з Карпат) Гнучку систему наставництва (комфортне введення в посаду нового співробітника для створення легкого адаптаційного періоду на новій посаді) Дуже ароматна кава / капучіно / лате та різноманіття HR плюшок Розвинену інфраструктуру : зручна транспортна розв'язка, як для співробітників з автомобілем (передбачені місця для паркування свого авто), так і для тих, хто добирається громадським транспортом;
 • для тих, хто турбується про своє здорове тіло - поруч з офісом знаходиться спортклуб СпортЛенд , hitworks (під час обіду або після робочого часу можна позайматися та переключитися з бізнес задач) а також дуже зручна наявність супермаркетів в пішій доступності від офісу і ще дуже смачна кондитерська (для солодкоїжок), де можна зустрітися з друзями! Ставай частиною нашої SeoProfy команди вже зараз!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява