Майстер-універсал
Israel IT
Львов, Львовская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія ISRAEL IT це місце, де зустрічаються інновації, технології, ІТ таланти та ведучі світові компанії, щоб перетворити круті ідеї в успішний бізнес.

Ми надаємо ІТ послуги преміум якості, дотримуємося основних принципів професійної етики : глибоке розуміння бізнес-цілей, прозорість та гнучкий підхід.

Ми знаходимось : м. Львів, вул. Зелена, 149 ЖЩо потрібно буде робити : - Бути господарем офісу всі задачі пов’язані саме з цим.

 • Інколи треба замінити кулер з водою на п’ятому поверсі.- Зібрати робочого стола або розібрати.- Встановити розетку або щось припаяти.
 • Замінити лампочку, яка перегоріла.- Відремонтувати, якщо щось зламалось.- Провести проводку або інтернет.- Закупляти витратні матеріали.
 • Розібрати сантехніку та інше.Буде плюсом якщо у Вас є автомобіль ми відшкодовуємо амортизацію та оплачуємо пальне.Що бажано вміти та знати : - Вміти користуватись інструментами та мати розуміння електрики / сантехніки і інше.
 • Вміти бачити самостійно, що де не так та налагодити це.- Мати бажання працювати.- Початкові навички користування комп’ютером.
 • Ми пропонуємо : - Графік роботи з 9 до 18- ЗП з прив’язкою до курсу в $- Оплата праці без затримок- Якщо щось необхідно в процесі роботи компанія забезпечить.

 • Гарне відношення та перегляд заробітної плати з часом.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява