головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів у м. Львові Управління з питань праці
Нова державна служба України
Львов, Ukraine
4 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра (спеціальність право, економіка)

Без досвіду роботи.

Вільне володіння державною мовою.

Вимоги до компетентності

Знання законодавства :

Кодекс законів про працю України

Закон України Про оплату праці

Закон України Про зайнятість населення

Закон України Про охорону праці

Закон України Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Закон України Про відпустки

Закон України Про звернення громадян

Постанова Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 413 Про порядок повідомлення Державній податковій службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу

Закон України Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності від 05.04.2007 877-V та інші

Посадові обовязки

Здійснює державний нагляд (контроль) за додержанням законодавства про працю та гігієну праці, зайнятість, зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю, загальнообов’язкове державне соціальне страхування, законодавства з охорони праці та промислової безпеки.

Складає за результатами заходів державного нагляду (контролю) акти, видає приписи про усунення виявлених порушень законодавчих і нормативно-правових актів, вносить пропозиції щодо накладення дисциплінарних стягнень на посадових осіб, винних у порушенні законодавства, вносить органам місцевого самоврядування вимоги та висновки за результатами наглядових заходів.

Здійснює контроль за станом виконання приписів та усуненням порушень у встановлені терміни. Формує єдині справи розпорядчих документів за результатами заходів державного нагляду (контролю) та здає до відділу організаційно-аналітичного забезпечення відповідно до встановленої процедури.

Складає у випадках, передбачених законом, протоколи про адміністративні правопорушення, скеровує до суду, виносить постанови по справах про адміністративне правопорушення і накладає адміністративні стягнення.

Здійснює контроль за своєчасністю та повнотою сплати накладених адміністративних стягнень. За наявності ознак складу злочину подає матеріали в правоохоронні органи.

Розглядає у встановленому законодавством порядку звернення громадян, скарги, заяви, листи підприємств, установ, організацій, готує проекти відповідей, листів, інших інформаційно-правових і розпорядчих документів з питань, які належать до його компетенції.

Здійснює прийом громадян з питань, що належать до його компетенції.

Здійснює інші повноваження відповідно до законодавства, Положення про Головне управління Держпраці у Львівській області, положення про відділ з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно правових актів у м.

Львові та наказів (розпоряджень) начальника Головного управління Держпраці у Львівській області, завдань та доручень керівництва.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове

окрім осіб, що досягли 65-річного віку, строк призначення яким встановлюється на один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щорічно)

Умови оплати праці

 • Посадовий оклад 5500 грн.;
 • надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу ;
 • надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р.

  15 Питання оплати праці працівників державних органів (із змінами).

  Термін подачі заявок : 2021-12-01

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява