Продавець-консультант
ООО 33 квадратных метра
Скадовск, Херсонская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Обов'язки : ввічливе обслуговування покупців викладка, прийом / переміщення товару в торговому залі відповідно до стандартів компанії заміна цінників участь в інвентаризації товару підтримка чистоти на вітринах контроль.

збереження торгово-матеріальних цінностей допомога покупцям у виборі товару консультація покупця по товару Вимоги : досвід в продажах вміння спілкуватися з покупцями відповідальність, чемність, готовність до інтенсивної роботи вміння працювати на результат, слідувати правилам готові розглянути кандидатів без досвіду роботи.

 • Умови : Графік роботи : з 07 : 00-18 : 00 в дні доставки товару (3 рази на тиждень), з 7 : 45-18 : 00 в звичайні дні Плаваючий графік вихідних, які проставляєте собі самі (7 вихідних на місяць) (Все залежить від того, скільки ви хочете заробляти) ЗП 7000-12000 Перерва на обід (30 хвилин), 3 перерви на каву-тайм (по 15 хвилин кожен) Ми пропонуємо цікаву роботу в дружній команді;
 • гідний рівень оплати праці (заробітна плата + бонус залежно від результатів роботи); можливості професійного і кар'єрного розвитку.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява