SMM-маркетолог
Інкомпласт Сервiс, ТОВ
Луцк, Волынская область
1 годин тому
source : Jobs.org.ua

Інтернет Провайдер WestNet запрошує на постійну роботу SMM-Маркетолога. Шукаємо досвідченого і творчого SMM-Маркетолога на повний робочий день.

Мета бути присутніми у всіх основних соціальних мережах : Facebook, Instagram. Не просто бути присутніми, а бути цікавими і помітними серед Інтернет провайдерів, реально взаємодіяти з аудіторією.

Розвивиток та впровадження стратегій компанії на самому високому рівні.Опис вакансіїЗавдання : - Розробляти стратегії просування компанії в соціальних мережах як Facebook, Instagram.

Визначати цільову аудиторію її потреби та інтереси- Розроблятирекламні кампанії. Готувати план розміщення реклами в мережі та за її межами, визначати її бюджет, напрямки, стежити за зміною конверсії- Стежити та контролювати репутацію компанії в мережі.

Мається на увазі, відстеження громадської думки про якість послуг; спрямовувати думку користувачів в потрібне русло , працювати з негативними відгуками або гострими коментарями Facebook, Instagram.

 • Створювати та розміщувати якісний контент. Smm-менеджер повинен мати успішний досвід в написанні статей, постів, створення і редагування зображень.
 • Самостійно адмініструвати та вести наші соц мережі- Аналізувати активності конкурентів, а також проводити аналіз їх методів роботи.
 • Реалізація рекламних кампаній і аналіз їх ефективності;- Організація та проведення рекламних заходів, конкурсів та розіграшів- Постійний пошук нових стратегій та методів розвитку та просування компанії на Телекомунікаційному ринку.
 • Наш кандидат : - Має досвід роботи в якості smm-маркетолога і наявність успішних проектів- Відмінно знає як працювати з такими соціальними мережами як : Facebook, Instagram.

 • В курсі останніх кращих практик і технологій, які тісно пов’язані зі сферою діяльності smm-маркетолога- Вміє планувати бюджет на рекламу в соціальних мережах та рахувати їх конверсію- Має відмінні навички роботи в режимі багатозадачності, навички правильного розподілу часу- Знає як самостійно вирішити поставлені задачі- Навички формування та реалізації стратегії просування бренду / категорії на ринку;
 • Навички планування та управління проектами;- Креативність, комунікабельність, аналітичні здібності, оріентація на результат.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява