Регіональний менеджер
Теплоцентр, ТОВ
Черновцы, Черновицкая область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія Теплоцентр на ринку вже 20 років. Ми створюємо комфорт та затишок в оселях та офісах. Ми встановлюємо та забезпечуємо функціонування всіх інженерних мереж опалення, вентиляція, кондиціонування, водопостачання, каналізація.

Технології, з якими ми працюємо дуже швидко розвиваються і змінюються, тому і наша компанія постійно розвивається і відкриває нові напрямки діяльності.

 • Компаня знаходиться у місті Чернівці, та у зв’язку з розширенням гуртового відділу, ми оголошуємо набір на вакансію Регіонального менеджера (Чернівці-Тернопіль) Вимоги : - досвід роботи в сфері В2В в сфері продажу будівельної групи товару, опалювальної та сантехнічної группи (бажано)- комунікативні навики, вміння переконувати, долати заперечення- наявність власного авто обов’язкова;
 • готовність до відряджень;- знання ПК (Word, Excel, 1С).Ключові завдання регіонального менеджера : - Створення (а в подальшому систематичне розширення) клієнтської бази в своєму регіоні,- Проведення переговорів з існуючими клієнтами та партнерами з метою збільшення об'ємів продажів та розширення асортименту товарів,- Проведення переговорів з новими клієнтами з метою укладання договорів про співпрацю та організація співпраці з ними,- Проведення презентацій та заходів на підтримку продажів,- Контроль поставок товару клієнтам,- Контроль документообігу та взаєморозрахунків, ведення звітності,- Проведення збору інформації про конкурентів і ринку в регіоні та надання її керівництву Компанії.
 • Ми забезпечуємо : - офіційне працевлаштування згідно КЗпП;- конкурентний рівень заробітної плати;- участь в корпоративному житті компанії;
 • компенсацію ПММ, амортизації та оплату відряджень;На відміну від інших у нас : - постійний розвиток та розширення відділів відкриває можливості для кар'єрного росту- велика кількість напрямків дозволить розкрити себе - високі показники росту компанії гарантують співробітникам стабільність та захищеність- дохід залежить від вміння самостійно виконувати поставлені задачі та реалізовувати проекти- постійне навчання за рахунок компанії- Переглянь як до нас дістатись на YouTube https : / / www.
 • youtube.com / watch?v TtMu5PiFUWwЯкщо Вас зацікавила дана вакансія та знаєте, що Ви професіонал своєї справи, надсилайте резюме на пошту откликнуться

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява