Programista Front-End
CENEO
Odesa, Ukraine
10 годин тому

Ceneo.pl jest jednym z największych serwisów e-commerce w Polsce. Dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert sklepowych.

Dbamy o ciągły rozwój nie tylko samego serwisu, ale też naszych pracowników . Praca u nas daje wiele przyjemności i satysfakcji.

Stanowimy zgrany zespół, pracujący w rodzinnej atmosferze. Ceneo.pl tworzą ludzie, którzy pozostali sobą, przyjaźnią się, rozwijają wspólne pasje i zainteresowania poza pracą.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Programista Front-End . Dołącz do nas już dziś!

Twój zakres obowiązków

  • codzienna praca z HTML, CSS, JavaScript
  • praca w SCRUM
  • rozwijanie elementów frontendowych (projektowanie, kodowanie)
  • aktywny udział w spotkaniach projektowych
  • bezpośrednia, stała współpraca z Działem Rozwoju Produktu
  • projektowanie layoutów w oparciu o zasady RWD
  • Nasze wymagania

  • wymagana znajomość JavaScript, JQuery, TypeScript, HTML, CSS3, Angular
  • mile widziane : C#
  • umiejętność pracy w MS VisualStudio, MS VisualCode
  • umiejętność pracy z systemami kontroli wersji (grunt, gulp, webpack)
  • mile widziana znajomość narzędzi : Photoshop, Illustrator, Adobe XD
  • wyczucie estetyki oraz znajomości standardów i aktualnych trendów w zakresie rozwoju części frontend
  • doświadczenie w projektowaniu interfejsów ze szczególnym uwzględnieniem dobrych praktyk UX
  • znajomość zagadnień związanych optymalizacją pod kątem SEO, Pagespeed, Mobile First Indexing i narzędzi diagnostycznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, pomysłowość
  • terminowość, przywiązanie do detali
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy w nowoczesnym biurze na terenie Business Garden we Wrocławiu
  • Udział w szkoleniach i konferencjach w kraju i za granicą
  • Playground technologiczny - w ramach chmury Azure możesz testować dowolne rozwiązanie, z którego chcesz skorzystać w projekcie
  • Możliwość doskonalenia języka angielskiego w ramach darmowych kursów
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Dodatkowe benefity w postaci kart : multisport, restauracyjnej i wiele innych
  • Nieformalną atmosferę w pracy
  • Nieograniczony dostęp do strefy Chillout wyposażonej m.in. gry i wygodne hamaki
  • Miejsce garażowe dla rowerów wraz z infrastrukturą (szatnia + prysznic)
  • Udział w sekcjach sportowych m.in. piłka nożna, drużyna biegowa
  • Повідомте про це

    Надіслати заяву