Медсестра
Медичні тести
Вишнёвое, Киевская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua
 • На пункт забору біологічного матеріалу в м.Вишневе, компанії Медичні тести , партнер європейської мережі лабораторій Сінево, потрібна медсестра або ж акушерка (спеціалізація Акушерська / сестринська справа)Основні обов’язки : - Забір крові венозної та капілярної;
 • А також, оформлювати клієнтів та видавати результати за ресепшеном.Для нас важливо, що б Ви : - Мали бажання працювати і розвиватися з нами;
 • Були активні, уважні і комунікабельні з клієнтами;- Володіли технікою внутрішньовенного забору крові.Ми надаємо : - Стабільність.
 • Робота у великій драйвовій та провідній європейській компанії.- Зручний графік роботи.- Гідну оплату праці. Стабільна заробітна плата два рази на місяць.

  Система премій та бонусів.- Офіційне працевлаштування. Оформлення з першого робочого дня, оплачувана щорічна відпустка 24 календарних дня на рік.

 • Піклування про здоров’я своїх співробітників. Надаємо знижки на аналізи для Вас і вашої родини.- Професійний розвиток. Всі медсестри проходять навчання у внутрішньому навчальному центрі Сінево .
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява