Начальник Управління заходів торговельної політики та нетарифного регулювання
Нова державна служба України
Киев, Киев
15 хвилин тому
source : Jobs.org.ua

Кваліфікаційні вимогиОсвіта - вища за освітнім ступенем не нижче магістраДосвід роботи на посадах державної служби категорій Б чи В або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше двох роківВільне володіння державною мовою Посадові обов'язкиЗдійснює безпосереднє керівництво діяльністю та організацію роботи Управління.

Забезпечує процес виконання завдань, покладених на Управління.Забезпечує організацію заходів щодо сприяння захисту прав інтелектуальної власності під час провадження зовнішньоекономічної діяльності, недопущення переміщення через митний кордон України контрафактних товарів.

 • Забезпечує організацію : -здійснення заходів офіційного контролю у формі попереднього документального контролю в пунктах пропуску (пунктах контролю) через державний кордон, міжвідомчої взаємодії з органами державної влади;
 • здійснення відповідно до закону державного контролю за нехарчовою продукцією під час її ввезення на митну територію України;
 • здійснення контролю за застосуванням відповідно до закону заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності під час пропуску товарів через митний кордон України, випускуїх у відповідний митний режим, а також після такого випуску.
 • Забезпечує організацію здійснення заходів щодо застосування до суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності передбачених законами санкцій та обмежень у торгівлі наказів Мінекономіки про застосування (призупинення) або зміну виду спеціальних санкцій до суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та іноземних суб’єктів господарської діяльності.

  Забезпечує організацію здійснення, в межах повноважень, визначених законом, контролю за дотриманням підприємствами і громадянами вимог законодавства з питань здійснення державного контролю за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного виконання.

  Бере участь у розробці показників ефективності роботи Держмитслужби та здійснює заходи із збереження досягнення встановлених цільових значень цих показників.

  Надає пропозиції щодо формування поточного плану роботи Держмитслужби, у тому числі, участь у розробці та виконання мобілізаційного плану Держмитслужби на особливий період, та бере участь у підготовці звіту щодо виконання заходів, визначених у цьому плані.

  Організовує надання пропозиції щодо розробки профілів ризику та інших заходів (інструментів) з управління ризиками, застосування системи управління ризиками для визначення форм та обсягів митного контролю.

  Забезпечує в межах повноважень, визначених законом, здійснення заходів щодо запобігання та виявлення корупції. Забезпечує отримання режиму секретності у зв’язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці працівників Управління.

  Організовує здійснення розгляду звернень (запитів) громадян, народних депутатів України, платників податків, органів державної виконавчої влади, правоохоронних органів, органів судової влади та інших суб’єктів права на звернення з питань, пов’язанихз діяльністю Держмитслужби, та запитів щодо отримання публічної інформації.

  Використання Відомостей про номенклатуру, обсяги надходжень від експорту товарів військового призначення або подвійного використання, розголошення яких створює загрозу національним інтересам і безпеці, за сукупністю всіх показників в цілому щодо України.

 • Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуНа період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення суб’єктом призначення або керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства Умови оплати праціПосадовий оклад 13 300 гривень;
 • надбавка за спеціальне звання посадових осіб митних органів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2020 року 310 Питання оплати праці посадових осіб та працівників Державної митної служби ;
 • надбавка за вислугу років у розмірі, визначеному Порядком встановлення, призупинення, зменшення чи скасування надбавок та встановлення премій посадовим особам митних органів та працівникам спеціалізованого підрозділу митних органів, які безпосередньо здійснюють розроблення програмного забезпечення для митних органів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2020 року 310;
 • інші надбавки, доплати та премії у розмірі, визначеному Порядком встановлення, призупинення, зменшення чи скасування надбавок та встановлення премій посадовим особам митних органів та працівникам спеціалізованого підрозділу митних органів, які безпосередньо здійснюють розроблення програмного забезпечення для митних органів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2020 року 310 Термін подачі заявок : 2020-08-28
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява