Менеджер ЗЕД (трейдер) із зернових та олійних культур
Прометей, зерноторговая компания
Киев, Киев
11 годин тому
source : Jobs.org.ua

Група компаній Прометей , яка є одним із провідних підприємств, що працюють на зерновому ринку України, запрошує взяти участь у конкурсі на вакантну посаду Менеджер ЗЕД (ТРЕЙДЕР) із зернових та олійних культур.

Вимоги : Вища освіта. Досвід роботи з продажу ЗЕД та транспортної логістики від 2 років. Бажана наявність бази партнерів.

Уміння торгуватися та домовлятися. Самоконтроль та бажання розвиватися. Знання англійської (обов'язково). Обов'язки : повний цикл виконання зовнішньоекономічних контрактів з торгівлі зерновими та олійними культурами (CPT, FOB та ін.

 • а саме : пошук партнерів; контроль документів від постачальників до оформлення; контроль логістики протягом усього періоду перевезення;
 • врегулювання конфліктних та форс-мажорних ситуацій; моніторинг ринкової ситуації; налагодження та збереження партнерських відносин з клієнтами та перевізниками;
 • документообіг та контроль оплати. Ми пропонуемо : режим роботи п’ятиденка, офіційне працевлаштування; конкурентний рівень заробітної плати;
 • можливість підвищення рівня кваліфікації; комфортний, затишний офіс у центрі міста; будь-які ресурси для виконання поставлених завдань;
 • можливість брати участь у профільних конференціях, семінарах за рахунок компанії. Якщо Ви маєте бажання працювати, заробляти та професійно розвиватися, ласкаво просимо в наш дружній колектив! Чекаємо на Ваше резюме.

  Стандартний термін розгляду резюме 7 днів. Відсутність відповіді протягом цього часу означає, що на жаль, на сьогоднішній день ми не готові Вам запропонувати цю вакантну позицію.

  При цьому Ваше резюме буде збережено в нашій базі даних, і якщо відповідна вакансія з’явиться в майбутньому, ми запропонуємо Вам її для розгляду.

  Якщо Ваш досвід роботи та побажання зарплати відповідають вимогам та можливостям компанії (обов'язково вкажіть бажаний рівень зарплати), ми зв’яжемося з Вами за вказаними контактами найближчим часом.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява