Машиніст екскаватора
ДТЭК
Днепр, Днепропетровская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

ДТЕК найбільший енергетичний холдинг України з активами у видобутку вугілля, генерації і дистрибуції електроенергії, альтернативній енергетиці та видобутку природного газу.

 • Чисельність наших співробітників - більше 80 000 чол. Компанія "ДТЕК Дніпровські Електромережі" запрошує на работу та пропонує : Офіційне працевлаштування, оплачувані лікарняні та відпустки;
 • Медичну страховку; Конкурентну заробітну плату; Забезпечення спец. одягом та засобами індивідуального захисту. Графік роботи 08 : 00 17 : 00, пн.

 • пт. Вимоги : Освіта середня. Досвід роботи водієм на екскаваторній техніці не менше 2 років. Володіти : знаннями правил дорожнього руху;
 • навичками роботи екскаватора; знаннями з пристрою, правил експлуатації екскаватором. Вміння професійно володіти екскаватором.

  Інші вимоги : вміння працювати в колективі; стресостійкість; комунікабельність; вміти вирішувати конфліктні ситуації; Обов'язки : Своєчасно та якісно виконувати задачі при роботі екскаватора, згідно з інструкціями заводів - виробників.

  Після здачі іспиту ОП і ПДР, отримання 2-ї групи по електробезпеці, проходження стажування, робота на екскаваторі. Утримувати свій екскаватор в технічно справному стан, і у чистоті та комплектності, особисто приймати участь в технічному обслуговуванні та необхідних ремонтах.

  Знати правила пожежної безпеки, способи тушіння пожежі, та вміння користуватися засобами пожежа гасіння. Знання та вміння надавати першу медичну допомогу при нещасних випадках.

  Виконувати вимоги Правил охорони праці на автомобільному транспорті, Правил устрою та безпечної експлуатації вантажопідйомних механізмів.

  Виконувати правила внутрішнього трудового розпорядку. Основні обов язки : робота екскаваторі при планово технічному обслуговуванні обладнання кабельних ліній, при ліквідації технологічних порушень та усуненні пошкоджень в електричних мережах.Вул. Ярослава Мудрого, 40

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява