Інженер з вентиляції і кондиціювання (ЦО Retail Group, ст. м. Видубичі)
RetailGroup
Киев, Киев
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Retail Group мультибрендова міжнародна компанія, що управляє торговими мережами Велмарт, Велика Кишеня, ВК Експрес в Україні, мережами супермаркетів Green Hills Market і Велмарт в Молдові, охоронною компанією Баярд9, мережею ТРЦ та боулінг клубів, оголошує конкурс на вакансію Інженер систем вентиляції і кондиціювання .

 • Компанія пропонує : - Гідну і своєчасну оплату праці (без затримок (!), за відпрацьований місяць);- 20% знижки на харчування в корпоративній їдальні;
 • Широкі можливості кар'єрного росту та професійного розвитку;- Корпоративний мобільний зв’язок;- Графік роботи : ПН ПТ, 09 : 00 18 : 00.
 • Обов’язки : - Підтримка робочого стану обладнання вентиляції і кондиціювання;- Модернізація та оновлення обладнання;- Плановий та позаплановий ремонт обладнання;
 • Взаємодія з підрядними організаціями та контроль виконання робіт;- Робота з технічною документацією;- Відрядження по об'єктам компанії.
 • Вимоги : - Досвід роботи з обладнанням вентиляції і кондиціювання від 2 років;- Вища закінчена технічна освіта.Якщо Вас зацікавила дана вакансія, і Ви відповідаєте вимогам, будь ласка, направляйте резюме з вказаним рівнем заробітної плати.

  Стандартний термін розгляду резюме 14 днів.Відсутність відповіді протягом двох тижнів означає, що, на жаль, на сьогодні у нас немає відповідних вакансій.

  При цьому Ваше резюме буде збережено в нашій базі даних і якщо відповідна вакансія з’явиться в наступному, ми запропонуємо її Вам для розгляду.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява