Комплектувальник товарів (бул. Леоніда Бірюкова, 2)
Сильпо, сеть супермаркетов
Буча, Киевская область
15 часов назад
source : Jobs.org.ua

У нашій великій родині завжди раді тим, хто пильнує за порядком, обожнює бути в енергійній команді та допомагати! Ми творимо радість у супермаркетах разом.

Тож приєднуйтеся : ) Вашими основними обов’язками будуть : Дбайлива та якісна комплектація товарів згідно замовлення Гостя Ввічливе спілкування з Гостем Для роботи вам знадобляться : Уважність до деталей та відповідальність Комунікабельність, бажання розвиватись Приєднуйтесь до команди Сільпо та : Розраховуйте на нас.

Стабільна зарплата 70,41 грн час, 12390 грн. за 16 змін, та офіційне працевлаштування. Зберігайте баланс. Можливий індивідуальній графік роботи з урахуванням бізнес-процесів та власних побажань.

Вливайтеся миттєво. Допомога колег і керівників у адаптації новачків. Пишайтеся роботою. Кар'єра в компанії, що входить до ТОП-ритейлерів України.

Всебічно розвивайтеся. Різноманітні тренінги, пільги на вивчення іноземної мови або відвідування спортивних закладів. Спілкуйтеся вільно, пропонуйте сміливо.

Відкрита лінія для важливих питань, екологічних та інноваційних ідей працівників. Почувайтеся особливо. Спеціальні пропозиції в компаніях, що належать Fozzy Group.

Розважайтеся на роботі. Захопливі розваги, мотиваційні програми та конкурси. Їжте смачно. Знижки на власне виробництво Сільпо 30% (кулінарія, випічка, кондитерські вироби, чай та кава).

Отже, приєднуйтеся до Сільпо !

Сообщите об этом задании
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Подать заявку
Мой email
Нажимая «Продолжить», я даю согласие neuvoo на обработку моих данных и отправку уведомлений по электронной почте, как описано в Политике конфиденциальности neuvoo. В любое время я могу отозвать свое согласие или отказаться от подписки.
Продолжить
Форма заявки