Торговый представитель
1001 дрібниця
Тернополь, Тернопольская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія є офіційним імпортером та дистриб’ютором будівельного інструменту, господарчих товарів та обладнання. У зв’язку з розширенням торгової мережі, компанія запрошує на роботу менеджерів з продажу.

Умови праці : - Офіційне працевлаштування- Можливість особистого та кар'єрного росту- Надання службового автомобіля (при роботі в області), мобільного зв’язку, та планшет.

 • Вчасна та висока оплата праці- Висококваліфікований персонал, орієнтований на результатОбов’язки : - Виконання плану та поставлених задач.
 • Відвідування торгових точок згідно маршруту та формування замовлень- Збільшення клієнтської бази.- Розширення асортименту в торгових точках.
 • Контроль дебіторської заборгованостіВимоги : - Бажання працювати та навчатися.- Порядність та відповідальність- Наявність водійського посвідчення кат.
 • В (при роботі в області).- Володіння ПК на рівні користувача.КонтактиВолодимир +380676837268

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява