Фахівець з оформлення угод
Кернел, Группа компаний
Кропивницкий, Кировоградская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Стабільна робота. Гідна оплата. Надійна команда Шукаєте роботу? Kernel найкращий роботодавець України і лідер українського агросектора.

Ми вирощуємо зернові та виготовляємо соняшникову олію, яку експортуємо у понад 80 країн світу! Ви знаєте нас за брендами Стожар , Щедрий Дар , Чумак .

Наша мета стабільне лідерство і побудова потужної команди, яка готова змінювати уявлення про сучасний аграрний бізнес. Ми створюємо умови, в яких хочеться працювати і досягати більшого, даємо надійне фінансове підґрунтя і турбуємося про безпеку кожного.

Фахівець з оформлення угод Що на вас чекає : Гідна оплата Стабільність Повний компенсаційний пакет Комплексна підтримка на період пандемії Можливості для професійного і кар'єрного зростання Поле діяльності : Проведення переговорів з пайовиками на предмет купівлі-продажу земельних ділянок Оформлення договорів купівлі-продажу земельних ділянок с / г призначення на рівні області Ведення обліку укладених договорів купівлі-продажу взаємодія з нотаріусами, проектними органзаціями на предмет оформлення договорів купівлі-продажу земель Виготовлення технічної документації із землеустрою, надання письмових та усних юридичних консультацій, підготовка відповідних проектів документів повязаних з купівлею земель с / г призначення Бажаний досвід : Освіта : вища : землевпорядкування, юриспруденція Досвід роботи : не менше 3-х років на посадах : землевпорядника, провідного спеціаліста земельних відносин чи юрисконсульта із земельних питань Досвід роботи з оформлення договорів оренди, купівлі-продажу Практичне знання нормативно-правової бази в галузі земельних відносин (обов'язково) Бажано наявність водійського посвідчення та особистого автотранспорту Локація : м.

Кропивницький Відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку персональних даних компанією Кернел у рамках чинного законодавства України.

Звертаємо Вашу увагу, що зворотній зв'язок про результати розгляду резюме надається тільки у разі позитивного рішення подальшого розгляду Вашої кандидатури.

В іншому випадку, Ваші дані будуть збережені в базі резюме Компанії і ми будемо раді звернутися до Вас у разі появи відповідної вакантної посади.

Термін розгляду - 10 робочих днів.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява