Помічник директора з маркетингу (англійська мова)
Goodevas
Киев, Киев
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Шукаємо співробітника для роботи над задачами по маркетингу, просування продуктів та інтернет магазину орієнтованого на ринок США (дитячі товари https : / / goodevas.

 • com / ). ; Помічник директора в напрямку маркетингу з хорошим англійським для виконання таких обов язків : - написання текстів та іншої інформації для опису товарів- робота з соціальними мережами;
 • підготовка і редагування інструкцій / рекламної продукції;- робота з платформами Amazon, Google, Etsy, Kickstarter та іншимиВимоги : - впевнений рівень англійської без перекладача (усний і письмовий), це одна з головних вимог тому, англійська середня зі словником не підходить;
 • вік до 35 років;- вміння писати тексти, спілкуватися письмово англійською мовою- бажаний досвід спілкування з носіями мови USA, розуміння особливостей американської мови.
 • досвід роботи в маркетингу вітається, але не обов’язковий, навчаємо.Робота може передбачати гнучкий графік і роботу в офісі неповний день, інший час можна працювати в віддаленому режимі.
 • Адреса офісу : район Відрадного, 15хв від м. Берестейська (бульвар Вацлава Гавела, 26).Оплата від 8000 15000 грн / міс і більше за результатами співбесіди та в залежності від кількості робочих годин на місяць.

  Для домовленості про співбесіду телефонуйте за контактами та відправляйте резюме, вакансію хочемо закрити до 25 липня, тому не зволікайте.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява