Головний спеціаліст відділу контрольно-перевірочної роботи № 1 управління контрольно-перевірочної роботи (робоче місце розташовано в м. Черкаси, вул. Вернигори, 17).
Нова державна служба України
Черкассы, Ukraine
1 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

1.Освіта : вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра.

2.Досвід роботи : не потребує.

3.Володіння державною мовою : вільне володіння державною мовою.

Посадові обовязки

Проводити контрольно-перевірочні заходи щодо :

 • правильності нарахування, обчислення, повноти і своєчасності сплати страхових та інших платежів, контроль за нарахуванням та сплатою яких покладено на Пенсійний фонд України;
 • правильності сплати збору на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій;
 • обґрунтованості видачі документів для оформлення пенсій, умови їх праці та інших відомостей, передбачених законодавством для визначення права на пенсію;
 • достовірності відомостей, поданих до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

  Видавати за результатами перевірок приписи щодо усунення порушень у разі виявлення поданих страхувальником недостовірних відомостей про застрахованих осіб.

  Вносити результати перевірок до облікових баз даних Пенсійного фонду України.

  Застосовувати фінансові санкції та нараховувати пеню, передбачені законом, умовами договорів з установами та організаціями, що здійснюють виплату та доставку пенсій, у разі виявлення порушень під час здійснення контрольно-перевірочних заходів.

  Здійснювати контроль за повнотою і своєчасністю усунення порушень, виявлених за результатами перевірок.

  Виконувати інші завдання, визначені наказами і дорученнями керівництва Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області, начальника управління контрольно-перевірочної роботи та начальника відділу контрольно-перевірочної роботи 1 управління контрольно-перевірочної роботи.

  Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

  Безстроково.

  Строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку.

  Умови оплати праці

 • посадовий оклад відповідно до штатного розпису 5 500 грн, надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу ;
 • надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15 Питання оплати праці працівників державних органів (із змінами).

  Термін подачі заявок : 2021-04-20

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява