Водитель погрузчика (ричтрак) в Бучу
Dnipro-M
Буча, Киевская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

DNIPRO-M український бренд інструменту для будівництва і ремонту. Наша філософія допомагати людям покращувати світ навколо себе.

Якщо, тобі цікаво бути частиною команди однодумців, щоденно вдосконалюватись та перемагати, а також робити успішну кар'єру тобі до нас!Наша місія давати людям доступний, надійний і зручний інструмент, яким ми готові користуватися самі.

Що ви робитимете : - Розвантажувально-навантажувальні роботи за допомогою автонавантажувача (ричтрак);- Переміщати товар по складу.

 • Чого ми очікуємо від вас : - Відповідальність, уважність, працьовитість;- Досвід роботи на аналогічній посаді буде перевагою;
 • Посвідчення водія навантажувача.Що ми пропонуємо : - Офіційне працевлаштування;- Робочий одяг;- Високий конкурентноспроможний рівень заробітної плати;
 • Смачний чай та каву;- Стовідсоткову можливість кар'єрного та професійного зростання.Більш детально познайомитися з нашою компанією Ви можете на ресурсах : https : / / kt.
 • uahttps : / / dnipro-m.uahttps : / / www.facebook.com / kt.ukraine / https : / / www.facebook.com / dniprom / https : / / www.

  facebook.com / AcademyofCorporateEducation / https : / / www.instagram.com / dnipromЧекаємо саме на Ваше резюме!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява