Охоронник
Obnova Euroshop
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Ми цінуємо - людяність, командність та ефективність. Це те, що об'єднує нашу команду Obnova та мотивує на досягнення спільних цілей.

Якщо ви живете за такими ж принципами та прагнете постійно розвиватися - надсилайте нам своє резюме. Ми пропонуємо : - роботу в компанії, яка активно розвивається- дружню команду- культуру залученості та особистої відповідальності- можливість реалізовувати власні ідеї- професійний розвиток та можливості кар'єрного зростання- конкурентноспроможну оплату праці, офіційне працевлаштування та приємні бонуси Основні задачі : - створювати атмосферу турботи про клієнтів та надавати високий рівень сервісу- відповідально відноситися до збереження матеріальних цінностей магазину- працювати командно для досягнення поставлених цілей магазину- приймати участь у роботі з товаром- забезпечувати дотримання внутрішніх правил та стандартів Компанії- проявляти ініціативу та залученість-Виникли додаткові запитання, звертайтеся за контактними телефонами : +38 096 036 56 14 +38 099 021 11 49

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява