Device Modeling Engineer (Інженер з моделювання електронних схем)
Dialog Semiconductor
Украина, Львов
3 днів тому
source : Jobs.ua

Dialog Semiconductor - компанія-виробник інтегральних мікросхем для компактної електроніки (мобільні телефони, ноутбуки, планшети, навушники, IoT пристрої тощо).

Офіси знаходяться 15 країнах світу : Великобританії, США, Китаї, Туреччині, Тайвані, Південній Кореї, Японії, Нідерландах, Італії, Гонг Конгу, Греції, Німеччині, Австрії.

Український офіс Dialog Semiconductor у Львові складається здебільшого з інженерних команд, які вирішують ключові задачі у розробці лінійок продуктів GreenFET та GreenPAK.

На сьогодні замовникам відправлено більше 2 млрд. мікросхем . Тож, є велика ймовірність того, що у вас є з собою хоча б один девайс, який містить мікросхему, над якою працювали інженери українського офісу Dialog Semiconductor.

Робочі обов'язки : Моделювання електронних схем за допомогою САПРСтворення макромоделей електронних схем із застосуванням мови програмування CСкладання технічної документаціїВимоги до вакансії : Інженерна освіта у галузях : електроніка, радіотехніка, комп'ютерна інженерія та пов'язані спеціальності (розглядаємо резюме студентів 4-5 курсів)Знання аналогової та цифрової схемотехнікиНавики програмування на мові C / C++Навички моделювання електронних схем за допомогою SPICE симуляторів (напр.

PSpice, LTSpice, Micro-Cap та ін.)Володіння англійською мовою на рівні, достатньому для розуміння та написання технічної документаціїВашою перевагою може бути : Вміння працювати з лабораторним обладнанням (осцилографами, мультиметрами, генераторами сигналів та ін.

 • Власні розробки і напрацюванняМи пропонуємо : Роботу у дружній і високопрофесійній команді;Робота з сучасним обладнанням;
 • Гнучкі робочі години;Раз у тиждень корпоративний обід;24 робочих дні оплачуваної відпустки;Різдвяні свята та державні свята - вихідні;
 • Курси англійської;Медичне страхування.

  Надіслати заяву
  Додати до вподобаних
  Видалити з обраного
  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
  Продовжити
  Заява