Викладач математики
Кевін, школа
Луцк, Волынская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Опис вакансії Школа Кевін шукає викладачів для підготовки школярів до іспитів ЗНО та ДПА з предметів : - Матиматика- Украінська мова і література- Англійська мова- Фізика- Хімія- Біологія- Географія Ми шукаємо людину, яка дійсно горить своєю справою і хоче щиро спілкуватися з учнями.

вимоги- любов до свого предмету,- емоційна стійкість,- вміння знаходити спільну мову з дітьми- вік до 27 років- ти той самий студент або аспірант, який колись здав ЗНО на 190+ балів.

 • Обов’язки- підготовка навчальних планів і матеріалів;- проведення уроків в аудиторії і онлайн;- проведення пробних тестувань, майстер-класів та воркшопів;
 • залишатися контактним в позаурочний час, відповідати на питання учнів і роз’яснювати домашнє завдання.Що ми пропонуємо : - досвід роботи в компанії регіонального рівня;
 • неповний робочий день і можливість поєднувати з навчанням;- навчання та підвищення кваліфікації за рахунок компанії;- молодий колектив і розслабляючі корпоративи.
 • Зарплата від 6000 до 15000 грн. Чекаємо твоє резюме.Приєднуйся до команди майбутнього і розвивай сферу освіти разом з нами!Переглянь наш Інстаграм и переконайся що з нами крутоhttps : / / www.
 • instagram.com / shkolakevin.lutsk /

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява