Молодший інспектор відділу охорони
Державна установа «Одеська виправна колонія (№14)»
Украина, Одесса
1 днів тому
source : Jobs.ua

Державна установа Одеська виправна колонія ( 14) запрошує на службу чоловіків і жінок у віці до 55-ти років на посади молодших інспекторів відділу охорони та відділу нагляду і безпеки.

 • Умови проходження служби : графік роботи доба через три доби;пільгова вислуга років (три роки за чотири), 25 років вислуги у календарному обчисленні дає право для нарахування пенсії та отримання статусу Ветерана МВС ;
 • проходження спеціальних курсів з отриманням відповідного посвідчення;повний соціальний пакет (в т.ч. безоплатне медичне обслуговування, пільговий проїзд у міському та приміському транспорті, відпустка від 30 до 45 діб);
 • можливість отримання вищої юридичної освіти за держзамовленням (заочна форма навчання) у вищих навчальних закладах;грошове забезпечення складає до 8000 гривень на місяць в залежності від вислуги років та наявного спеціального звання, раз на рік надається матеріальна допомога на оздоровлення у розмірі повного місячного грошового забезпечення.

  Обов’язки : здійснення надійної охорони об єкта в межах дорученої ділянки;несення служби зі зброєю;постійне підвищення свого професійного рівня та фізичної підготовки.

  Вимоги до кандидатів на службу : стресостійкість;висока особиста відповідальність;хороший рівень фізичної підготовки;пунктуальність.

  До кандидатів на службу прохання надсилати резюме або телефонувати за номером : ...40 пн-пт з 8 : 00 до 17 : 00 Лілія Валеріївна.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява