Менеджер з продажу кормових добавок
INTER-EDINSTVO HOLDING
Киев, Киев
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Inter Edinstvo Holding - один з найбільших українських вертикально інтегрованих агрохолдингів і один з лідерів ринку в сегментах виробництва яєць і комбікормів.

Холдинг складається з компаній, які з 1989 року працюють в сфері сільськогосподарського виробництва. Запрошує в свою дружню команду на постійну роботу Менеджера з продажу кормових добавок по Київській області.

Вимоги : - Вища освіта за ветеринарним напрямком та досвід роботи від 2х років в продажах буде перевагою.- Знання основ годівлі сільськогосподарських тварин / птиці.

 • Впевнений користувач ПК (знання MS Office на високому рівні).- Наявність власного автомобіля на період випробувального терміну, водійське посвідчення та досвід водіння від 1 року.
 • Активна життєва позиція, комунікабельність, ініціативність.- Вміння спілкуватися з клієнтами та встановлювати довгострокові відносини.
 • Націленість на результат. Посадові обов'язки : - Прямі продажі споживачам - агропромисловим підприємствам, фермерським господарствам.
 • Консультаційна підтримка споживачів з питань годування і застосування продукції холдингу.- Участь в галузевих виставках.
 • Підтримувати ділові відносини та вести переговори з клієнтами, партнерами, колегами. Ми пропонуємо : - Офіційне працевлаштування з першого робочого дня.
 • Графік роботи 5 / 2, відрядження 80% робочого часу.- Надається паливна карта, корпоративний зв'язок, ноутбук, службовий автомобіль - після випробувального терміну.
 • Можливість самореалізації (цікаві та амбіційні задачі) та кар'єрного росту (тренінги, тімбілдінги за рахунок компанії).
 • Затишна сімейна атмосфера (спільна організація та проведення корпоративних свят та ін.заходів).- Своєчасна конкурентна ЗП за результатами співбесіди.
 • Надсилайте відгук резюме з фото та зазначенням бажаної заробітної плати.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява