Тренер з пейнтболу
ГК «Сокіл»
Украина, Ровно
18 годин тому
source : Jobs.ua

Компанії на постійну роботу потрібен тренер з пейнтболу .Професійні навички та вміння : обов&#;язкові : технічні навички (здібності до ремонту техніки - можливість навчитися обслуговувати пейнтбольні маркера та пневматичну зброю)вміння спілкуватися з людьми та подавати інформаціюактивність в роботі та розвитку напрямкузацікавленість в результаті та якісному наданні послуг.

 • Обов’язки : Організація та проведення тренувань з пейнтболу (проведення інструктажу відвідувачів, ігор, змагань, обслуговування та ремонт маркерів, спорядження);
 • пневматичний тир (інструктаж по мірам безпеки, обслуговування та догляд пневматичних рушниць та пневматичних пістолетів, вміння навчити клієнта стріляти з пневматичної зброї);
 • лучний тир (інструктаж по мірам безпеки, вміння навчити стріляти з луку та арбалету, догляд спорядження).Графік роботи : 5 днів робочих, 2 вихідних(сб, нд робочі).

  Додатково : Бажане місце проживання кандидата Дюксин, Суськ, Оржів, Грабів (ближні місця до комплексу).Детальна інформація за телефоном : .

 • 83- Менеджер з персоналу.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява