Стікерувальник в Київ (ст.м "Лук'янівська", "Дорогожичі", "Почайна")
ЧП Лазарчук Ю.
Украина, Коцюбинское
12 часов назад
source : Jobs.ua
 • Розвиваючаторгівельна компанія з продажу одягу, взуття, текстилю, побутовоїхімії терміново потрібен Стікерувальник Обов’язки : Перевірка відповідності прийнятого на склад товару супровідним документам (накладним) ;
 • Сортування;Перерозподіл товару на місцях зберігання та в тарі з метою оптимізації складського обліку.Підготовка (звірка, перерахунок, пакування тощо) товару для його переміщення зі складу.

  Внесення даних по зміні кількості товару в складський облік.Інформування комірника про виявлення бракованого товару на складі та підготовка переміщення такого товару зі складу.

  Рознесення по місцям зберігання повернутого на склад товару згідно плану адресного зберігання.Пропонуємо : постійну роботустабільну заробітну платуофіційне працевлаштування з першого дня, згідно чинного законодавстваграфік роботи : пн-пт, з 8 : 00.

 • до 17 : 00, сб-нед вихіднийрозташування складу вулиця Сирецька, 31спец одягВимоги : Досвід роботи на аналогічній посаді (перевага);
 • Сертифікат про вакцінаціюЗвертайтеся за номером ...77Юлія Анатоліївна

  Сообщите об этом задании
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Подать заявку
  Мой email
  Нажимая «Продолжить», я даю согласие neuvoo на обработку моих данных и отправку уведомлений по электронной почте, как описано в Политике конфиденциальности neuvoo. В любое время я могу отозвать свое согласие или отказаться от подписки.
  Продолжить
  Форма заявки