Sales manager (IT)
ITForce
Харьков, Харьковская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Про компанію : Ми агентство інтернет-маркетингу ITForce. Працюємо з 2015 року. Спеціалізуємося на маркетингових послугах та дизайні.

Наша основна експертиза SEO, PPC, SMM та Email-просування сайтів.Зараз у пошуку енергійного та комунікабельного колеги на позицію Sales manager.

Професійні якості нашого кандидата : - Досвід роботи з продажу послуг від 1 року.- Ведення клієнтів (теплі контакти).- Спрямованість на результат.

 • Грамотне письмове та усне мовлення.- Навички проведення переговорів, презентації.- Знання усної та письмової англійської на рівні Intermediate та вище.
 • Вміння працювати у команді, енергійність, доброзичливість, відповідальність.Завдання, з якими тобі доведеться зіткнутися : - Ведення переговорів з потенційними клієнтами щодо послуг (контекстна реклама, email-маркетинг, SEO, SMM).
 • Виявлення потреб, презентація товару.- Укладення договорів на співпрацю.Умови, які ми пропонуємо : - 8-ми годинний гнучкий графік роботи.
 • Нетривіальні та цікаві завдання.- Гідна фінансова винагорода.- Професійний розвиток, mentorship з боку більш досвідчених колег.
 • Участь у профільних конференціях.- Незабутні розважальні івенти.- Оплачувані лікарняні та відпустка.- Допомога в оформленні та супроводі ФОП.
 • Який зріст та розвиток на тебе чекає : - Команда досвідчених професіоналів, які діляться знаннями та підтримують один одного.

  Якщо все вищезгадане про тебе, швидше відправляй своє CV нам і ми зв’яжемося з тобою найближчим часом!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява