Гірничий майстер у Павлоград
ДТЭК
Доброполье, Донецкая область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

ДТЕК ПАВЛОГРАДВУГІЛЛЯ флагман вугледобувної промисловості одне з найбільших стабільно діючих вугільних підприємств Західного Донбасу, об’являє набір співробітників у штат.

 • Про наші переваги та умови праці : офіційне працевлаштування висока та своєчасна заробітна платня повний соціальний пакет (часткова компенсація опалення або забезпечення вугіллям, доставка до / з робочого місця, забезпечення спецодягом та спецвзуттям, дві відпустки на рік, пільговий пенсійний стаж;
 • оздоровчі путівки) медичне страхування за рахунок підприємства забезпечення житлом перспективи професійного та кар'єрного зросту змінний графік роботи;
 • повна зайнятість. Вимоги до кандидатів : наявність повної освіти бажання працювати на стабільному підприємстві бажання професійно зростати у подальшому бажання зміцнювати енергоефективність країни ХОЧЕШ СТАТИ ЧАСТИНОЮ НАШОЇ КОМАНДИ?

  ДІЙ! За більш детальною інформацією звертатися : м.Павлоград, вул.Соборна, 76, каб. 112. Телефон : 095 27 037 22

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява