Ремонтник штучних споруд
Укрзалізниця
Вознесенск, Николаевская область
7 годин тому
source : Jobs.org.ua

Акціонерне товариство Українська залізниця національний перевізник вантажів та пасажирів. Ми будуємо стале економічне майбутнє нашої країни.

Запрошуємо стати частиною команди на посаді ремонтника штучних споруд філії "Центр з будівництва та ремонту інженерних споруд" АТ "Укрзалізниця".

Посадові обов’язки : Ремонт та утримання в технічно справному стані поверхні опор, а також ремонт прогонових будівель і вузлів штучних споруд із різних матеріалів, замінюючи окремі елементи.

Виконання слюсарних, клепальних, теслярських і бетонних робіт із застосуванням та без застосування риштування, колисок і інших допоміжних і страхувальних пристроїв.

Вимоги : Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи Повна або базова загальна середня освіта, одержання професії безпосередньо на виробництві.

Компанія гарантує : Роботу в найбільшій компанії України. Офіційне працевлаштування. Повний соцпакет, медичне страхування.

Доплата за вислугу років, на оздоровлення, при народжені дитини тощо. Можливість кар'єрного зростання. Якщо Вас зацікавила дана вакансія, Ваш досвід роботи та кваліфікація відповідають вимогам, надсилайте своє резюме.

Відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку персональних даних АТ Укрзалізниця у рамках чинного законодавства України.

Звертаємо Вашу увагу, що зворотній зв’язок про результати розгляду резюме надається тільки у разі позитивного рішення подальшого розгляду Вашої кандидатури та складає 14 днів.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява