Провідний бухгалтер
МХП, агроіндустріальний холдинг
Черкассы, Черкасская область
21 годин тому
source : Jobs.org.ua

Провідний Бухгалтер МХП понад 20 років впевнено зростає та змінюється у відповідь викликам часу. Почавши свою історію з одного провідного зерноторгового підприємства, сьогодні компанія об'єднує комплекс потужностей в Україні та за її межами за напрямами : рослинництво, вирощування птиці й виробництво м’яса курчат-бройлерів, м’ясне тваринництво та виробництво зеленої енергії.

МХП тримає курс у напряму амбітної цілі трансформації із сировинної компанії в кулінарну. Бренди компанії відомі під різними іменами в більше, ніж у 80 країнах світу : Наша Ряба , Qualiko, Ukrainian Chicken, Sultanah, Assilah, Секрети Шефа , Kurator, Легко! , Бащинський .

Сервісний центр ФІНАНСИ ВП ПрАТ МХП оголошує набір про відкриття нової вакансії : Провідного Бухгалтера Вимоги : Знання офісних програм : 1C, 8.

3 ,Outlook ,Word Медок, знання БО та подат.обліку, навички ділового листування Робота з Рахунком 23, рахунок на Виробництві (аналіз, вияв помилок, звіт) Обов’язки : Аанліз собівартості продукції Прорахунок ціни курчат-бройлерів Звірка кількості м’ясної продукції при реалізації Виконання контрольних процедур напрямку птахівництва Налаштування підрозділів Виставлення послуг переробки Контроль розрахунку Аналіз маржинального доходу Виправлення помилок при закритті Контроль дотримання регламентів та облікової політики Виставлення послуг переробки Перевірка корректності оформлення Комунікація з підприємством У нас ви знайдете : офіційне працевлаштування згідно законодавства України комфортні умови праці 5 / 2 8 : 30 17 : 30 ПН-ПТ.

Адреса : вул. Максима Залізняка 169 Разом робимо важливе! Роботу в компанії, яка однаково дбає про доброчесність в діяльності, і про зростання бізнесу. #СвітМожливостей#

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява