Комірник
ООО ОМЕГА
Житомир, Житомирская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія Омега - 1 в області дистрибуції автокомпонентів, 30 років успішної, стабільної роботи на ринку автобізнесу і визнання на міжнародному рівні.

 • Колектив професіоналів чисельністю 2 500 людей в команді, 19 філій по Україні, запрошує на роботу . Працюючи з нами, Ви отримаєте : Офіційну заробітну плату, яку ми оплачуємо 2 рази на місяць та без затримок;
 • Офіційне працевлаштування; 24 дні відпустки, оплата лікарняних; Можливість придбати товари компанії для своїх потреб зі знижкою;
 • Графік : Вт-Сб - с 6 : 00 до 14 : 00, Пн - 'плаваючий', Нд Вихідний. Місцезнаходження : Вул. Ватутіна 188 (проспект Незалежності, 188).

 • Ваші завдання : Розвантаження-навантаження авто з ЦС, переміщення вантажу на склад-рампу крос-док; Перегляд кузовних деталей на виявлення браку невідповідності, при прийманні авто з ЦС;
 • Видача замовлень клієнтам в завантаженні (самовивезення); Завантаження машин на крос-доці за напрямками, переміщення вантажу.

  Для нас важливо : Впевнений користувач ПК; Бажання працювати; Активність; Відповідальність, пунктуальність. Якщо Ви шукаєте постійну роботу в стабільній компанії, з гідним рівнем заробітної плати, відправляйте Ваше резюме або телефонуйте.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява