Охоронець
Ліга, група компаній
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

У приватний будинок в Конча-Заспа шукаємо охоронця.Задачі : - Охорона об'єкта;- Обхід території;- Моніторинг поточної ситуації (системи відеоспостереження).

Ми очікуємо від нашого кандидата : - Досвід роботи в охороні від 3-х років;- Досвід роботи в охороні приватного будинку від 1.

5 року (обов'язково);- Наявність водійських прав та досвід водіння (обов'язково);- Служба в армії і / або силових структурах (буде перевагою).

 • У свою чергу ми пропонуємо : - Графік роботи ½, 2 / 4;- Офіційне працевлаштування;- Оплачувана відпустка 24 календарних дня;
 • Стабільна виплата заробітної плати (12500 грн,; на час випробувального терміну (3 місяця) 12000 грн);- Безкоштовне профільне навчання;
 • Обмундирування за рахунок роботодавця;- Розвозка від станції метро Видубичі.Якщо Вас зацікавила вакансія очікуємо резюме із зазначенням побажань по заробітній платі.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява