Інженер-конструктор (СПОК, НВФ)
Сварог Україна, БК, ТОВ
Киев, Киев
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Будівельна компанія Сварог Україна в пошуках Інженера конструктора СПОК!Хто ми : Ми компанія, яка займаеться проектуванням, виготовленням та монтажем фасадних систем.

Більше 6 років ми активно розвиваємось.Кого шукаємо : Акуратного, відповідального, системного, порядного інженера конструктора СПОК, який має бажання професійно розвиватись разом з нами.

Вимоги : - Вища технічна освіта- Досвід роботи інженером-конструктором не менше року- Упевнений користувач : AutoCad, Excel, Orgadata, Cutting.

 • Вітаються упевнені навички роботи з : Revit, ArchiCad, Invertor, Solid Works, Lira, SCAD- Знання систем компаній Алютех, Reynaers, Талісман, KMD та аналогічних- Знання різних систем НВФ з облицюванням керамогранітом, клінкерною плиткою, АКП, HPL, фіброцементними плитами, тощо- Знання видів кріпильної техніки, гідроізоляційних та теплоізоляційних матеріалів для влаштування СПОК та вміння їх підбирати під конкретні задачі- Знання профільних державних будівельних норм та правил- Уміння виконувати точні розрахунки- Розвинене просторове мислення- Сфокусованість на виконанні задач та націленість на результатОбов’язки : - Попередня розробка конструктивних рішень- Попередні розрахунки специфікацій та об'ємів робіт- Статичний розрахунок конструкцій- Виконання ескізних проектних креслень- Виконання супутніх технічних завдань для інших учасників будівельного процесуУмови роботи : - Цікава та динамічна робота в команді професіоналів;
 • Реалізація амбіцій і перспектива кар'єрного зростання;- Офіційне працевлаштування;- П’ятиденний робочий тиждень з 09.00 до 18.
 • 00;В резюме прохання вказувати побажання по з / п та перелік реалізованих об'єктів.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява