Машиніст-обхідник з котельного устаткування
DTEK
Энергодар, Запорожская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

ДТЕК ЗАПОРІЗЬКА ТЕС м. Енергодар пропонує : - Роботу на стабільно працюючому підприємстві- Офіційне працевлаштування- Повний соціальний пакет.

Кафетерій пільг (талони на харчування)- Перевезення на роботу і з роботи транспортом підприємства- Медичне страхування коштом підприємства- Забезпечення спец.

одягом і захисними засобамиКваліфікаційні вимоги : - Професійно-технічна освітаЗавдання та обов’язки : - Обслуговування та забезпечення шляхом обходу надійної роботи основного та допоміжного котельного устаткування- Забезпечення пуску, останову, випробувань устаткування- Виявлення та усунення пошкоджень в роботі устаткування- Участь в ліквідації аварійних ситуацій- Дотримання вимог промислової та пожежної безпеки в процесі експлуатації устаткування, будівель та спорудНаправляючи резюме на вакансію, Ви даєте згоду на використання Ваших персональних даних компанією ДТЕК у межах діючого законодавства України.

Компанія ДТЕК гарантує конфіденційність звернень та переговорного процесу при відборі кандидатів на вакансію.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява