Головний бухгалтер (послуги, реклама, Marketing, MICE services)
Аrt of Mice
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія ART OF MICE запрошує на постійне місце роботи ГОЛОВНОГО БУХГАЛТЕРА ART OF MICE інтегрований провайдер послуг щодо розробки креативних концепцій та безпосередньої організації маркетингових та MICE заходів для міжнародних корпоративних клієнтів в Україні та за кордоном.

Загальні побажання : ми шукаємо Кандидата, який би підсилив наш департамент бухгалтерії у зв’язку з збільшеним об'ємом роботи.

Ми раді Колезі, яка / який стане частиною нашої команди та окрім виконання класичних бухгалтерських функцій був / буда готовим надавати оперативні щоденні консультації менеджерам відносно структурування фінансової частини здійснення проектів з клієнтами.

Ми шукаємо Колегу з активного життєвою позицією, яка проактивно пропонує спосіб вирішення ситуації, а не очікує на вказівку.

 • Вимоги до кандидата : - освіта вища (економіка, бухгалтерія, фінанси);- досвід роботи за фахом від 5 років;- знання всіх ділянок бухгалтерського і податкового обліку;
 • робота з різними формами власності і видами оподаткування (загальна система оподаткування, єдиний податок);- досвідчений користувач ПК (MS Word, Excel, 1С : 7,7, 8,2 Клієнт-банк, M.
 • E.doc)- знання англійської мови на рівні intermediate як перевага.- особисті якості : відповідальність, організованість, старанність, аналітичний склад розуму, гнучкість, вміння працювати з великим об'ємом інформації.

 • Обов’язки : Ведення декількох юридичних осіб : - операційне керування бухгалтерії- обробка і ведення первинної документації, робота з контрагентами, робота з договорами,- ведення зарплатного проекту (до 30 осіб),- складання та здача звітів в податкову адміністрацію та фонди- робота з контролюючими органами- дебіторська, кредиторська заборгованість- ЗЕД- ведення cash flow & P&L аналізів- контроль зміни податкового і бухгалтерського законодавства- формування внутрішньої звітності- рішення щоденних операційних питань з керівником і співробітниками компаніїКомпанія пропонує мотивацію праці : - офіційне працевлаштування;
 • заробітна плата в розмірі 25 000 (двадцять п’ять тисяч) фінально обговорюється з керівником), оплачувана відпустка, лікарняний лист- обладнане робоче місце в офісі, БЦ в центрі міста;
 • режим роботи з 9 до 18, п’ятиденний робочий тиждень.Розташування офісу метро Печерська
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява