Начальник відділу юридичної роботи, взаємодії з правоохоронними органами, з питань запобігання і виявлення корупції та роботи із зверненнями громадян Камінь-Каширської райдержадміністрації
Нова державна служба України
Луцк, Ukraine
1 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Освіта вища не нижче магістра

Досвід роботи на посадах державної служби категорій ’Б’ чи ’В’ або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року

Вільне володіння державною мовою.

Вимоги до компетентності

Не потребує володіння іноземними мовами.

Посадові обовязки

Начальник відділу юридичної роботи, взаємодії з правоохоронними органами, з питань запобігання і виявлення корупції та роботи із зверненнями громадян райдержадміністрації здійснює методичне керівництво правовою роботою райдержадміністрації, надає правову допомогу щодо правильного застосування норм законодавства працівникам апарату, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, посадовим особам місцевого самоврядування, готує за участю інших підрозділів матеріали для передачі до господарських, слідчих та судових органів.

Аналізує та узагальнює результати розгляду претензій господарськими судами.

 • Забезпечує дотримання вимог законодавства під час підготовки нормативних та нормативно-правових документів, розпоряджень та рішень колегії;
 • Проводить правову експертизу проєктів розпоряджень голови райдержадміністрації, готує висновки правової експертизи у разі їх невідповідності актам законодавства та подає пропозиції щодо приведення таких проектів у відповідність з вимогами законодавства;
 • Проводить антидискримінаційну експертизу під час проведення юридичної експертизи нормативно-правових актів та гендерно-правову експертизу;
 • Визначає, які розпорядження голови райдержадміністрації є нормативно-правовими актами і підлягають державній реєстрації в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м.

 • Львів) і подає їх на державну реєстрацію;
 • Безпосередньо розробляє та бере участь у розробці проєктів нормативно-правових актів та інших документів правового характеру, інформує голову райдержадміністрації про необхідність приведення актів, прийнятих з порушенням чинного законодавства у відповідність з вимогами законодавства.

  Забезпечує роботу громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової роботи. Проводить особистий прийом осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, з питань, що належать до компетенції райдержадміністрації.

  За дорученням представляє інтереси голови райдержадміністрації в суді та інших органах при розгляді спорів та вирішенні правових питань.

  Виконує інші функції з правового забезпечення діяльності райдержадміністрації відповідно до Регламенту та положення про відділ.

  Надає методичну і практичну допомогу відділам і структурним підрозділам райдержадміністрації, виконкомам міської, селищних та сільських рад, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади з питань, що відносяться до компетенції відділу.

  Здійснює організаційне та загальне керівництво щодо розгляду звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації.

  Координує роботу щодо розгляду та опрацювання звернень громадян, що надходять до райдержадміністрації.

  Відповідає за організацію та проведення особистих / виїзних прийомів громадян голови, першого заступника райдержадміністрації.

  Здійснює перевірки стану роботи із зверненнями громадян у структурних підрозділах райдержадміністрації, виконкомах міської, селищних і сільських рад, територіальних органах міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, на підприємствах, в установах, організаціях району та за результатами яких готує службові / доповідні записки.

  Повідомляє керівництво райдержадміністрації про факти порушення виконавцями контрольних строків та тяганину при розгляді звернень громадян.

  У разі потреби надає працівникам відділу методичну / практичну допомогу щодо усунення виявлених у роботі недоліків.

  Готує аналітичні та статистичні звіти, узагальнює довідково-інформаційні матеріали (довідки, доповідні записки) про звернення громадян, забезпечує своєчасне їх подання в органи державної влади вищого рівня та керівництву райдержадміністрації.

  Звітує про стан роботи із зверненнями громадян в райдержадміністрації на засіданнях колегії райдержадміністрації та оперативних нарадах у голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації.

  За результатами розгляду питання готує проекти рішень колегії, розпоряджень і доручень голови райдержадміністрації.

  Організовує проведення засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян в райдержадміністрації за участю керівництва райдержадміністрації.

  Здійснює розроблення, організацію та контроль за проведенням заходів щодо запобігання корупційним правопорушенням або правопорушенням, пов’язаним з корупцією, надання методичної та консультаційної допомоги з питань додержання законодавства щодо запобігання корупції, у тому числі надання роз’яснень щодо заповнення декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

  Забезпечує здійснення заходів з виявлення конфлікту інтересів, сприяння його врегулюванню, інформування голови районної державної адміністрації та Національного агентства з питань запобігання корупції про виявлення конфлікту інтересів та заходи, вжиті для його врегулювання, перевірку факту подання суб’єктами декларування декларацій та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій у визначеному Законом України Про запобігання корупції порядку, контроль за дотриманням антикорупційного законодавства, у тому числі розгляд повідомлень про порушення працівниками районної державної адміністрації вимог Закону України Про запобігання корупції .

  Забезпечує захист працівників, які повідомили про порушення вимог Закону України Про запобігання корупції , від застосування негативних заходів впливу з боку керівника або роботодавця відповідно до законодавства щодо захисту викривачів.

  Інформує голову районної державної адміністрації, Національного агентства з питань запобігання корупції або інших спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції про факти порушення законодавства у сфері запобігання і протидії корупції.

  Забезпечує ведення обліку працівників районної державної адміністрації, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.

  Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

  Безстроково

  Умови оплати праці

  Посадовий оклад 7400 грн; надбавки та доплати відповідно до Закону України Про державну службу , постанови Кабінету Міністрів України від 18.

  01.2017 15 Деякі питання оплати праці державних службовців

  Термін подачі заявок : 2021-04-20

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява