Грант-менеджер
ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України»
Киев
1 хвилин тому
source : Электронный Центр занятости населени

UA : Суспільне мовлення (ПАТ Національна суспільна телерадіокомпанія України ) це найбільша незалежна медіакомпанія України.

 • Ми потребуємо професіоналів, котрі посилять кадровий потенціал компанії! Основні обов’язки грант-менеджера : моніторинг та оцінка грантових можливостей;
 • підготовка проектних заявок; координація з командою організації при підготовці заявок, проміжних та фінальних звітів; комунікація з існуючими партнерськими організаціями та пошук нових партнерів;
 • підготовка звітної документації; оновлення баз даних проектів та донорів. Вимоги до кандидата : вища освіта; успішний досвід проектного менеджменту та підготовки грантових заявок;
 • досвід роботи у громадських або міжнародних / донорських організаціях буде перевагою; вільне володіння англійською мовою;
 • відмінні навички ділового листування; увага до деталей; вміння працювати самостійно та у команді. Ми пропонуємо : усі соціальні гарантії згідно з КЗпП України.

  основну та додаткову відпустку. офіс поблизу метро Дорогожичі з безоплатною парковкою. кафе (їдальні), гейм-зони та тренажерну залу на території офісу.

  можливість відвідувати тренінги та заходи, які організовує компанія. можливість долучитися до створення Суспільного мовлення в Україні.

  Місцезнаходження ПАТ Національна суспільна телерадіокомпанія України : м. Київ, вул. Юрія Іллєнка. Стандартний строк розгляду резюме 14 днів.

  Відсутність відповіді протягом 14 днів означає, що ми ознайомилися з Вашим резюме, але, на жаль, на сьогодні в компанії немає вакансій, які відповідають Вашій кваліфікації та побажанням.

  У випадку відкриття відповідної вакансії, ми запропонуємо Вам її для розгляду. Вдячні за інтерес до компанії UA : Суспільне мовлення!

  Надіслати заяву
  Додати до вподобаних
  Видалити з обраного
  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
  Продовжити
  Заява