Менеджер по роботі з клієнтами
ПРАВЕКС БАНК, ГРУПА INTESA SANPAOLO
Кривой Рог, Днепропетровская область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

АТ ПРАВЕКС БАНК є частиною банківської групи Інтеза Санпаоло (Intesa Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп Єврозони і є лідером в усіх сферах бізнесу в Італії.

Запрошуємо Вас зайняти посаду - Менеджер по роботі з клієнтами у відділенні Банку. Мета посади : Залучення та супровід клієнтів, пропозиція повного комплексу банківських продуктів та послуг Банку.

Вимоги : Вища закінчена / незакінчена / середня спеціальна освіта. Готові розглядати як з досвідом роботи, так і без. Презентабельний зовнішній вигляд та бажання спілкуватися з клієнтами.

Особисті якості : Комунікабельність, клієнтоорієнтованість, відкритість. Орієнтація на результат, активна позиція, дієвість.

Готовність та бажання навчатися і розвиватися. Ключові обов'язки : Бути експертом по наданню фінансових послуг та консультацій.

 • Виконання встановлених планів по залученню клієнтів визначеного сегменту та дотриманню визначеного рівня доходності для Банку по кожному з них;
 • виконання плану продажів визначених продуктів та послуг. Ведення активного пошуку нових потенційних клієнтів визначеного цільового сегменту з метою вибудовування стосунків та продажу продуктів і послуг Банку.

  Проведення зустрічей та переговорів з клієнтами на предмет комплексного обслуговування в Банку. Розробка та проведення заходів, направлених на підтримку і зміцнення взаємин з існуючою базою клієнтів.

  Ведення клієнтської бази. Переваги роботи в команді ПРАВЕКС БАНКу : Прозорі трудові взаємовідносини. Ринковий рівень заробітної плати, бонусна програма за результатами роботи.

  Міжнародні стандарти роботи. Відкрита корпоративна культура та європейські цінності. Можливості для професійного росту. Дружня та професійна команда.

  Направляючи резюме (або інші документи, пов'язані з працевлаштуванням), кандидат надає свою згоду АТ ПРАВЕКС БАНК (далі - Банк) на обробку (збір, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, відновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних) з метою забезпечення реалізації трудових відносин.

  Також, кандидат погоджується з тим, що його персональні дані можуть бути передані / поширені / розкриті третім особам і материнській компанії Банку, якою є Інтеза Санпаоло С.

  п.А. Кандидат надає свою згоду на те, що його персональні дані можуть бути включені в Базу персональних даних АТ ПРАВЕКС БАНК .

  Кандидат підтверджує, що йому зрозумілі його права, зазначені в статті 8 Закону України Про захист персональних даних від 01.

  06.2010 р. 2297, а також мета обробки його персональних даних, в тому числі збору його персональних даних Банком.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява