Бренд-менеджер
Roshen Центральный офис
Киев, Киев
10 годин тому
source : Jobs.org.ua
 • Основні обов'язки : Стратегічне планування розвитку торгових марок Формування асортиментної політики, ціноутворення, політики збуту Аналіз і сегментування ринку : обсяги продажів, тенденції, основні конкуренти, ціновий моніторинг Прогнозування розвитку категорії, обсягів продажу Створення і виведення на ринок нових продуктів, що включає : пошук ніші, розробку позиціонування, визначення функціональних та емоційних переваг продукту, розробку дизайну Синхронізація плану розвитку бренда з трейд-маркетинговими ініціативами, аналіз ефективності Аналітика продажів, ціноутворення, дистрибуції;
 • визначення дій для покращення показників Розробка маркетинг-міксу для просування торгових марок, пошук рішень для максимізації рівня прибутковості.

  Вимоги до кандидата : Вища освіта (економічна, технічна, математична, маркетинг) Досвід роботи від 2 років на посаді бренд-менеджера / продакт-менеджера у великих торгово-виробничих українських і міжнародний FMCG компаніях Досвід створення і виведення на ринок нових продуктів (категорії food) Розуміння принципів формування та позиціонування асортиментної політики, цінового сегментування Вміння працювати з великими обсягами даних Вміння трактувати зміст аналітичних даних, будувати прогнози розвитку ринку та продуктів Досвід розробки комплексу маркетингових ініціатив для просування продуктів Глибокі знання Excel (рівень побудови зведених таблиць, робота з формулами) Володіння англійською мовою (рівень Intermediate або вище).

  Особисті якості : Сильні комунікативні навички Ініціативність Широкий кругозір Вміння працювати в режимі багатозадачності.

  Ми пропонуємо : Конкурентну заробітну плату Офіційне працевлаштування Медичне страхування Смачні обіди за рахунок компанії. Програми навчання.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява