Менеджер із залучення клієнтів
Райффайзен Банк
Киев, Киев
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Райф є частиною банківської групи Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ, Австрія. Наш банк - надійний бізнес-партнер на банківському ринку України, ми прагнемо, щоб наші сервіси рекомендували найчастіше.

Для нас важливе створення позитивного клієнтського досвіду. Діджитал трансформація - стратегічний пріоритет банку на найближчі роки.

Наші цінності : взаємодія, проактивність, відповідальність, постійне навчання та розвиток. Банк є найкращим роботодавцем у фінансовій сфері за результатами міжнародного дослідження Randstad Employer Brand Research у 2019 та 2020 роках.

Любите допомагати іншим орієнтуватися у нововведеннях? Умієте та любите спілкуватися? Організовуєте свою роботу з максимальною ефективністю?

Маєте бажання працювати та розвиватись у сфері продажів? Тоді ця пропозиція для вас. Що робити : проводити індивідуальні консультації клієнтів поза офісом презентувати банківські продукти працювати з існуючими клієнтами банку залучати нових клієнтів Що потрібно : готовність до швидкого навчання комунікабельність, привітність, активність, чесність, уважність, відповідальність навички користування пакетом стандартних офісних програм вільний рівень володіння державною діловою мовою освіта : повна / незакінчена вища, середня спеціальна освіта економічного чи фінансового профілю (бажано) Що пропонуємо : приєднатися до великої міжнародної компанії, яка дає можливості для професійного та особистого розвитку цікаву та динамічну роботу в активних продажах корпоративне навчання тренінги, вебінари, електронні курси та ін.

дохід, який залежить тільки від вашої ефективності та професіоналізму перспективи, можливість подальшого кар'єрного зростання Приєднуйтесь! #Райфзнамикращі

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява