Головний спеціаліст відділу контролю діяльності виробничих підрозділів Управління координації виробничої діяльності (2 посади)
Нова державна служба України
Киев, Ukraine
1 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

 • вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра у галузі знань Право , Управління та адміністрування , Механічна інженерія , Виробництво та технології , Аграрні науки та продовольство , Соціальні та поведінкові науки , Економіка ;
 • вільне володіння державною мовою

  Посадові обовязки

  Здійснення контролю за плануванням роботи виробничими підрозділами установ виконання покарань.

  Забезпечення належного опрацювання та внесення за наявності пропозицій щодо затвердження виробничих програм майстерень установ виконання покарань.

  Координація виконання виробничих програм майстерень установ виконання покарань, аналіз і підготовка в межах своєї компетенції пропозицій щодо підвищення ефективності їх виробничої діяльності.

  Систематичне здійснення аналізу щодо стану залучення засуджених до суспільно корисної праці.

  Розроблення та координація вжиття заходів, спрямованих на підвищення ефективності та оптимізації виробничих процесів, а також збільшення кількості засуджених, залучених до суспільно корисної праці.

  Підготовка пропозицій щодо створення, реорганізації, ліквідації виробничих підрозділів установ виконання покарань.

  Надання методологічної та консультаційної допомоги виробничим підрозділам установ виконання покарань з питань, пов’язаних із веденням виробничої діяльності, в межах компетенції відділу.

  Залучення до перевірок діяльності виробничих підрозділів установ виконання покарань, а також підприємств установ виконання покарань (у разі необхідності).

  Організація роботи з розгляду та надання інформації на звернення громадян, запитів і звернень народних депутатів України, листів підприємств, організацій, звернень засуджених, що належить до компетенції відділу.

  Виконання інших доручень безпосереднього керівника в межах компетенції відділу.

  Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

  безстрокове призначення на посаду

  Умови оплати праці

 • посадовий оклад 5500 грн;
 • надбавки та доплати відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу ;
 • надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15 Питання оплати праці працівників державних органів (із змінами)
 • Термін подачі заявок : 2021-04-22

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява