Фахівець пункту видачі товарів (неповний робочий час)
IKEA
Kyiv, Ukraine
1 днів тому

ЩО ТОБІ ПОТРІБНО МАТИ

Ентузіазм та вміння працювати самостійно і в складі команди, вміння виявляти особисту ініціативу і брати відповідальність за реалізацію власних ідей, вміння одночасно виконувати декілька завдань, а також визначати пріоритети та організовувати власну роботу для ефективного використання робочого часу.

Хороша самодисципліна, швидка адаптація до нового середовища і побудова відносин та ефективної комунікації з працівниками різних відділів.

Комп'ютерна грамотність.

Готовність працювати позмінно, в тому числі, можливість працювати в ранні або пізні години. Готовність працювати з ручним обладнанням для переміщення товарів.

Досвід роботи та / або навички і знання у подібній сфері будуть перевагою.

Цінності ІКЕА є відображенням твоїх власних цінностей і рушійної силою, що стоїть за будь-якими твоїми діями. Ти прагнеш перевиконувати особисті цілі.

Тобі подобається працювати в динамічному середовищі, орієнтованому на майбутнє, вчитися і вдосконалювати свої навички, та використовувати їх, щоб сприяти розвитку IKEA і власному розвитку.

В ЧОМУ ПОЛЯГАТИМЕ ВАША ПОВСЯКДЕННА РОБОТА

 • Приймати поставки зі складу, вивантажувати товар і перевіряти документацію.
 • Виконувати перевірку поставки (якість і кількість) і готувати товар для отримання клієнтом.
 • Оформляти та зберігати документацію, що належить до сфери відповідальності і всіх етапів процесу.
 • Дотримуватися робочих інструкцій та денних завдань і методів роботи.
 • Дотримуватися правил безпеки та охорони праці.
 • Забезпечувати доступність товарів для клієнтів, допомагати та радити.
 • Ділитися необхідною інформацією про товари та послуги IKEA, проактивно запитуватися про враження та зауваження клієнтів та вирішувати проблемні ситуації в рамках зони відповідальності.
 • Активно впливати на досягнення цілей шляхом виконання завдань у рамках зони відповідальності.
 • РАЗОМ ЯК КОМАНДА

  Ми - команда, що забезпечує незмінно високий та стабільний рівень доступності товарів ІКЕА. Наша місія - швидко та ефективно обслуговувати клієнтів при отриманні замовлень з магазину ІКЕА, забезпечуючи якісне обслуговування та доставку при мінімально можливих витратах.

  Ми робимо це шляхом побудови ефективного робочого процесу для всіх співробітників пункту видачі та надання якісних послуг клієнтам, які шукають альтернативні варіанти отримання / доставки товару.

  Завдяки цьому ми сприяємо зростанню IKEA і надаємо якісні послуги нашим клієнтам, які повернуться і знову придбають наші товари онлайн.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява