Інженер-гідравлік
Житомирський Картонний Комбінат
Житомир, Житомирская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Терміново! Житомирський Картонний Комбінат шукає інженера-гідравліка!Пропонуємо : - стабільну, офіційну роботу із високою зарплатнею,- повний соц.

пакет,- іногороднім можливо житло за рахунок компанії,- підвоз до місця роботи,- моб. зв’язок.- Графік ПН-ПТ з 8 до 17, понаднормова робота оплачується.

Обов’язки : - Підтримання гідравлічного обладнання комбінату в робочому стані,- організація та проведення ремонтів,- замовлення запчастин,- розробка та удосконалення гідравлічних схем,- навчання персоналу.

 • Вимоги : - досвід на аналогічній посаді від 5 років;- вища освіта;- знання теорії гідравліки, знання будови та конструктивних вимог до обладнання;
 • вміння проектувати гідравлічні схеми, проводити відповідні розрахунки;- досвід діагностики та ремонту гідравлічного обладнання.
 • Залишайте відгук на вакансію, із вказаним рівнем заробітноїплати або телефонуйте за номером 0989739732 (Катерина)

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява