Офіціант
Edem Resort Medical & SPA
Львів, Україна
5 днів тому
source : Jobs.lviv.ua

Edem Resort Medical & SPA унікальний готельно-ресторанний комплекс в Україні та Європі за якістю та спектром послуг. Ми стали легендою не лише в Україні, але й за її межами.

Сервіс, доброзичливість та небайдужість є нашою візитною карткою, однією з основних складових котрим Ми завдячуємо в цьому - є наші офіціанти.

Зараз шукаємо нових, комунікабельних та гостинних офіціантів в Edem Resort Medical & SPA. Пропонуємо Вам : - достойну заробітну платню - крос тренінги - постійний професійний розвиток у нашій команді - можливість проживання на період роботи, графік роботи 4 / 4 - трансфер до місця праці (авто їде зі Львова) - харчування - робочу форму Основні функціональні обов'язки : - спілкування з гостями, прийняття та видача замовлень - загальна атмосфера у закладі - надання професійного сервісу та індивідуальний підхід до кожного гостя Очікування від кандидата : - пунктуальність, охайність та ввічливість - відповідальний у роботі, чіткість виконання стандартів - вміння працювати у команді - знання англійської мови - досвід роботи офіціантом у ресторанах.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява