Менеджер із закупівель, категорійний менеджер
MTA, мережа магазинів цифрової техніки
Черновцы, Черновицкая область
3 годин тому
source : Jobs.org.ua

МТА це мережа магазинів цифрової техніки та всеукраїнський інтернет-магазин МТА.ua, з понад 20 річною історією успіху.Ми надаємо можливість реалізувати на повну власний потенціал та отримати відмінний досвід разом з найбільшою мережею міста Чернівці.

Запрошуємо у нашу команду Менеджера із закупівель / Категорійного менеджера!Якщо ти : - переконливий, умієш відстоювати власну думку- володієш аналітичним складом розуму.

З числами та Excel 'на ти'- умієш працювати з великим обсягом інформації- відповідальний та самоорганізований, командний гравець- працюєш на результат, готовий приймати самостійні рішенняБуде перевагою : - досвід роботи на аналогічній позиції в інтернет-продажах, роздрібній або дистрибуційній компанії- знання специфіки ринку електроніки, ключових гравців на ринкуЩо буде входити в обов’язки : - комунікація з постачальниками, ведення переговорів, щодо отримання вигідних умов для компанії.

Пошук нових постачальників- керівництво окремою категорією товару- закупівля товару в заданий термін- контроль руху товару від постачальника на склад компанії- оформлення накладних в 1СМи турбуємось про своїх співробітників і пропонуємо : - підтримку від наставника під час стажування- сучасне та адекватне керівництво, молодий колектив- перспективні шляхи розвитку у кар'єрі- зручний графік роботи : ПН-ПТ, 9.

00 18.00- своєчасна виплата заробітної плати два рази на місяць- оплачувана відпустка, лікарняні, офіційне працевлаштування- персональна знижка на всі усі товари компанії- сучасний та комфортний офісТисни відгукнутися або заповнюй онлайн-форму!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява